Návrhy, připomínky, pochvaly,...

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/40969/krtcinorou.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Cokoliv týkající se webu

Poděkování

Chtěla bych všem orgům moc poděkovat za hru. Za tu práci, za Váš čas. Všichni se asi vybláznili v cíli, takže už nemají potřebu děkovat na fóru. Vaši práci si ale ceníme, takže ať to taky víte :-)
Taky děkuji svému týmu za hezkou sobotu (a neděli). Díky!
Lydka

Problémy s obrázky u popisu šifer

Bohužel nastaly problémy s obrázky šifer, takže se v popisu šifer nezobrazují. Víme o tomto problému, pokusíme se ho co nejdříve odstranit, bohužel to možná zabere až týden (org, o kterém vím, že obrázky má, odjel na týden pryč). Komentovat šifry můžete již nyní, pokud si pamatujute, která šifra je která podle popisu.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Objednávky

Nebylo by možné zobrazit v autentizované sekci počty přespání a jídla (bez možnosti úprav)? Registrovat bude jen jeden člověk tak ať ví, kolik si má přinést peněz. Ideální by byl rovnou součet ;-)

EDIT: Dekuji za reakci nebo se omlouvam za slepotu, pokud to v menu jiz bylo :-)

Diky Mila

Vykřičník v názvu týmu

Ahoj,
registrační formulář neumožňuje zadávat do názvu týmu některé znaky, například vykřičník (což je asi správně), ale u nás to pak činí potíže. Je to samozřejmě maličkost, ale KVÍK a KVÍK! prostě není totéž :) (navíc se nás dotýká, když voy-a-ger může mít spojovníky a Dopijem a pudem... tři tečky)

Rejpal Tíman, KVÍK!

Syndikovat obsah