Návrhy, připomínky, pochvaly,...

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/40969/krtcinorou.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Cokoliv týkající se webu

Chybný datum

V aktualitách i ve výsledcích je "Definitivní pořadí bude k dizpozici v pondělí 28. října." Nemělo by tam být spíš září? :-)

E-mail, distribuce informací

Chtěl jsem, aby zprávy které pošlete, chodily na všechny členy týmu. Tak jsem využil možnosti Gmailu, že mezi jméno a zavináč lze napsat '+' a cokoliv a nastavil na to pravidlo. Jenže zprávy od vás nechodily přímo na tuto adresu, ale přes nějaký distribuční seznam, takže pravidlo nezabralo a e-maily nikdo nedostal, zůstaly ležet na Gmailu, který jsme minulý týden nekontroloval...

Nazev tymu nemuze mit vykricnik?

ahoj, již nějaký ten rok se náš tým jmenuje Heda! (ano, s vykřičníkem). Tuším, že aspoň dvakrát jsme tento název použili i na Krtčí Noře, ale letos nám to systém nějak nechce dovolit.
Mohli byste trochu zmírnit bezpečnostní opatření, případně nám ručně nastavit název na "Heda!"? díky
zdraví Tomáš, Heda!

Registrace tymu

Ahoj, asi budu za blbce, ale nevim, jak se mam jako lonsky ucastnik zaregistrovat - prihlasim se, cleny vyplnim, otazky vyplnim, ulozim.. a nic :( A ani zadnou klikaci "registraci" nevidim... Kde delam chybu? Paja, JADRO

Otázka na počet lidí, kteří chtějí přespat v cíli

Při modifikaci údajů týmu jsem narazil na problém u zadávání počtu lidí, kteří chtějí přespat v cíli. Zadávám hodnotu 0 (nula), protože nechceme v cíli přespávat. Přesto mi systém po stisknutí tlačítka "Uložit" píše: "Pole Počet lidí, kteří budou spát v cíli je povinné." K uložení vkládaných informací nedojde. Myslím, že to bude asi nějaká chybka :-)

Honza

Syndikovat obsah