Poslední informace před hrou

1. Aktualizace informací o týmech
Prosíme, zkontrolujte své telefonní číslo, nahlášení nezletilých členů týmu (nejdou-li s rodičem) a odpovědi na otázky. Odpovědi k dopravě na start, včetně kočárku, jsou pro nás důležité kvůli domluvě s autobusovým dopravcem. Podle preferované varianty hry (Výzva/Pohoda) tiskneme počet kopií šifer (s rezervou).
Hraje-li nezletilá osoba s rodičem, prohlášení rodiče o účasti není potřeba.

2. Doprava na start
Na startovní místo, jehož poloha je tajná, vás dopravíme herními autobusy z Brna jedoucími přes Rosice. Autobusy odjíždí z parkoviště na Uhelné (https://mapy.cz/s/CODH) v 8:15 a z Rosic, zastávky Husova (https://mapy.cz/s/Ehxu) v 8:35. (V Rosicích by mělo být možné parkovat v ulicích přilehlých ulici Husově.)
Přijďte včas! Jelikož musíme startovní místo opustit v pevný čas, nemůžeme s odjezdem autobusu čekat. Nestihnete-li čas odjezdu, způsobíte si velký problém, zavolejte na 606 555 828 v Brně nebo 605 989 033 v Rosicích, kde vám potvrdíme, jestli už autobus skutečně odjel, případně poradíme, jak se dostat na trasu hry. (V 8:39 jede vlak z Brna do Rosic, tam pak jsou spoje řídké, zavolejte nám.)

3. Odvoz věcí do cíle
Předání věcí k odvozu do cíle proběhne až na místě startu. Přijímáme pouze spacáky, karimatky a hudební nástroje, každý kus dobře zabalený a podepsaný.

4. Cílový úkol
Chcete-li mít jistotu vítězství bez ohledu na případný neúspěch v plnění cílového úkolu, přijďte do cíle s plným počtem bodů alespoň o 20 minut dříve než jiní.

5. Občerstevní v cíli
Objednali jsme hovězí guláš (porce za 80 Kč) a menší množství bezmasého jídla (levněji) Dostane se na prvních 150 hladových. Žízeň uhasíte pivem nebo limonádou.

6. Přespání v cíli
Po vyhlášení výsledků následuje neorganizovaná zábava a spánek. Za přespání každé osoby vybíráme 30 Kč na místě na pronájem sálu.

7. Návrat z cíle
Přijedete-li ráno autem, cíl není daleko od místa, kde zaparkujete. Ostatním jede z Rosic do Brna poslední vlak ve 21:45, potom herní autobus odjíždí z místa cíle ve 23:25 (stíhá půlnoční rozjezd MHD, platí se nám 40 Kč na osobu při odjezdu), nakonec poslední linkový autobus jede v 0:19 (stíhá jedničkový rozjezd).