Poděkování

Ahoj orgové!

Díky mnohokráte za perfektně připravenou hru s nápaditými a zajímavými šiframi, kterou jsme si jako tým opravdu užili :)
Byla radost luštit pěkné šifry a procházet se lesy kousek dál od Brna (i když jsme si to sami svou vinnou poblíž V srdci dost prodloužili).

Kodyn

Podekovani

Ahoj krtecci,

za Voli sekci naseho tymu moc dekujeme za hru. Nejvic se nam libil ten prvek hry, kdy reseni sifer bylo potreba jeste nejak interpretovat s pomoci mapy nebo opetovnou aplikaci principu ze sifry. Nejkrasnejsi to bylo u otazky "kde jsou kalhoty?" :-) Zazitek s vyfoukavanim vajicka a diskusi nad tim, co vsechno jsme schopni s tim vejcem jeste chemicky nebo fyzicky provest byla taky vesela (a co teprve krabicka s 26 sekcemi). Vsechny lesni cesty a mapa k nim sucks, ale s tim uz nikdo nic neudela. Dekujem a priste zase na videnou.

LIPCA a Misa

PS: Od mladi nesnasim Krtecka, ale nahotinkama v sifre jste to spravili :-)

Také díky

Také děkujeme za hru. Co se nám líbilo, byla interpretace tajenek, jako např. krtečekakaLHOTKY, ta se vám opravdu povedla. Jen škoda, že hned na druhé šifře byla chybná nápověda, kvůli níž pak nešlo jinak než brát absolutku (alespoň pro nás, protože jsme se nápovědou opravdu striktně řídili a nenapadlo nás, že by mohla být špatně, takže jsme se domnívali, že máme nejspíš špatné rýmy). Celkově díky, druhá polovina hry dojem hodně vylepšila :).

Poděkování

Ahoj organizátoři,

díky za letošní ročník KN. I když to pro mě byla hra mnoha různých protichůdných tváří, tak celkový dojem, se kterým jsem z ní odjížděl, byl hodně pozitivní. V drtivé většině hezké šifry (zvířátka, bublinkovka, novotvary, vlci, nakonec i ta proklínaná písmenka a další...), parádní trasa, skvělá organizace a spousta dalších zážitků. Třeba psí průvodce (zjistilo se, čí to byl pes?) a návštěva v penzionu. A koneckonců i pohled na odjíždějící tetris. Vzhledem k tomu, že byla moje účast do poslední chvíle nejistá, jsem to celé bral jako bonus. A navzdory tomu, že nám hra po příchodu na jedenáctku přestala přát, jsem byl vděčný už jen za to, že jsem toho mohl být.

Ještě jednou díky a snad za rok nebo za dva zase!

Ondra (ROFL)

Díky

Díky! Dostali jste nás. Chvíli jsem měl pocit, že je něco špatně, ale špatně jsme na tom byli akorát my!:) Parádní trasa i šifry! Přechodová do Výzvy geniální, ale i další potěšily moc! Jen vejce mohlo být vyfouklé a nemělo by to chybičku:) Ivo C.

Díky!

Taktéž velmi děkujeme za skvělou hru! Především interpretace krtčích tajenek s mapou byla úplně super a dodávalo to šifrám další rozměr. Žárovka, rybník, kde jsou kalhoty, kaLhotky, cíl klíněnky - geniální:-) Letos jsme si navíc perfektně sedli s myšlením orgů, tudíž nemůžeme nic vytknout...

Ještě jednou dík, reportáž snad bude a za rok třeba zase!

Díky

za příval hravých šifer i tajenek a neotřelých nápadů. Z mého pohledu to letos byla téměř ideální denní terénní šifrovačka co se obtížnosti i trasy týče. Šifrám nemám moc co vytknout, co jsme nevyluštili, za to mohla především naše blbost. A nebo přece jen něco vytknu :-) Čtyřka (Lomené čáry) mohla obsahovat nějaký hint a nápad "sloněné se neluští" by si zasloužil oporu v pravidlech. Ale jinak hvězdička s jedničkou. JiříK

Skloněné se neluští...

Že se věci psané kurzivou neluští v pravidlech je ;-)

Pravidla:
Text skloněným písmem (nebo italikou) není určen k luštění, obvykle obsahuje doplňující nezašifrované informace.

Tu větu jsme měli na paměti

Tu větu jsme měli na paměti po celou dobu luštění, ale obrázek prostě nepovažujeme za text :-)